• Projeni Gönder, Destek Bul

Projelere Destek Olabilirsiniz

Vakfımız bünyesindeki  Projeler websitesi Aleviliğin Avrupa’da yaşatılması ve yaygınlaştırılması amacıyla yapılacak olan Eğitim, Araştırma, Belgesel ve diğer alanlarda bir Proje Bankası kurmayı hedefliyor. Eğer gelen projelerden ilginizi çeken ve destek vermek istediğiniz proje varsa Destek İçin Ne Yapabilirim sayfamıza gidiniz. 

Devam >>

Projeni Gönder, Destek Bul

Web sitemiz, ”Aleviliğin Avrupa’da yaşatılması ve yaygınlaştırılması” amacıyla yapılacak olan Akademik Tez,  Belgesel, Kitap, Kısa Film, vb. projelere finansal destek sağlamak amacıyla kurulmuştur . Projelerinizi gönderebilir, projenize finansal destek bulabilirsiniz.  Proje Yolla sayfamızdan  formu eksiksiz şekilde doldurup bize yollayabilirsiniz.

Devam >>

Anketlerimiz ile Görüş Belirtin

Sitemizde Aleviliğin günümüz koşullarında yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili güncel konularda zaman zaman anketler yayınlayacağız. Bu anketlerde Alevilik hakkındaki görüşlerinize başvuruyoruz. Sorun tespiti, sorunları aşmanın yol ve yöntemleri vb. gibi konularda görüşleriniz önemlidir. Anketlerde biden fazla seçenek için tercih yapabilirsiniz. Aktif Anketimiz İçin Tıklayınız      

Devam >>